Zawodnicy SKKK Szczytno zdobyli 24 medale w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Karate Shinkyokushin, który po raz kolejny odbył się w Bartoszycach.

Dodaj komentarz

Zaległy mecz 14. kolejki dostarczył sporo emocji, wynikających z dość niecodziennego przebiegu spotkania.

Zespół Belfra Szczytno ponownie wygrał Mikołajkowy Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w hali im. Wagnera.

Od 2013 roku Fundacja Kamili Skolimowskiej organizuje w różnych miejscach kraju sportowe spotkania dla dzieci pod nazwą Athletics Camp. W miniony poniedziałek impreza zawitała do Szczytna.

Kolejny udany występ zaliczyli zawodnicy Katany Szczytno. Tym razem swój medalowy dorobek powiększyli w Sochaczewie.

Dziewięć medali zdobyli zawodnicy Akademii Sztuk Walki – Novum Szczytno w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

Dziś publikujemy wstępną listę kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2017.

Grupka zawodników ze Szczytna i Olszyn wzięła udział w I Olsztyńskim Biegu Niepodległości. Najlepiej z naszych biegaczy spisał się ks. Roman Dąbkowski, który zajął 11. miejsce.