Kacper Buczko zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Makroregionu w judo.

W niedzielę 26 października w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Mazursko-Warszawskiego Młodziczek i Młodzików w judo.

W zawodach udział wzięło 106 zawodników z ponad 20 klubów. Dobrze spisali się judocy Pol.KS-u ze Szczytna. Skromna 3-osobowa ekipa wywalczyła 1 medal oraz dwa piąte miejsca. Najlepiej wypadł startujący w wadze do 50 kg Kacper Buczko. Po pechowo przegranej walce na punkty z D. Śliwińskim z KS Targówek w następnych zdecydowanie przed czasem pokonał T. Rutkowskiego z Gwardii Warszawa, D. Gnitkowskiego z Rysia Warszawa, a w walce o medal brązowy wygrał z D. Żebrowskim WAT Rembiszów.

W wadze do 60 kg piąte miejsce zajęli Michał Loreth oraz Paweł Koźlicki, którzy wygrali po 2 walki, przegrywając również po 2.

Trenerami zawodników ze Szczytna są Tadeusz i Michał Dymerscy.